Tworzenie i projektowanie stron internetowych

Profesjonalne strony internetowe dla firm

Polityka prywatności

Polityka prywatności firmy Morecreativity

Morecreativity z siedzibą w Kwaczała, ul. Kwiatowa 11 zobowiązuje się do ochrony prywatności swoich klientów i przetwarzania ich danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  1. Dane osobowe przetwarzane przez Morecreativity to: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz adres dostawy.
  2. Celem przetwarzania danych jest świadczenie usług związanych z zakupem produktów w sklepie internetowym Morecreativity.
  3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji zamówień i w celach związanych z ewentualnymi roszczeniami.
  4. Morecreativity zobowiązuje się do ochrony danych osobowych przed ich udostępnieniem osobom trzecim, z wyjątkiem sytuacji wymagających tego obowiązujące przepisy prawa.
  5. Klient ma prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.
  6. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących przetwarzania danych osobowych, klient może skontaktować się z Morecreativity pod adresem e-mail: kontakt@morecreativity.pl.

Niniejsza polityka prywatności może ulec zmianie w przypadku zmian w obowiązujących przepisach prawa. W takim przypadku, zmieniona polityka prywatności zostanie opublikowana na stronie internetowej Morecreativity.