Tworzenie i projektowanie stron internetowych

Profesjonalne strony internetowe dla firm

Wizja projektu na podstawie brief

Wypełnij(brief), który pozwoli oszacować koszt wykonania Twojej sklepu internetowego.

Po wysłaniu breif-u skontaktuje się z Tobą jak najszybciej.

Zakładka „Wycena” jest miejscem, gdzie możecie uzyskać profesjonalną wycenę sklepu internetowego dostosowanego do Waszych potrzeb. Aby uzyskać najdokładniejszą wycenę, prosimy o przesłanie informacji na nasz adres e-mail projekt@morecreativity.pl lub przez nasz fanpage lub instagram.

Czego potrzebujesz?

W swojej wizji projektu, opiszcie czy chcecie mieć sklep internetowy sprzedający produkty fizyczne, produkty fizyczne z integracją z hurtowniami, czy też sklep z produktami elektronicznymi (np. kursy lub e-booki). Określcie jaką branżę chcecie reprezentować oraz co będzie sprzedawane. Jeśli chcecie aby strona była dostępna w kilku językach, wymieńcie je. Określcie, ile zakładek powinien mieć sklep internetowy. Jeśli macie jakieś konkretne wymagania lub inspiracje, podajcie linki do stron, którymi się kierujecie.

Powiedz nam kim jesteś?

Opiszcie swoją działalność i rodzaj oferowanych usług. Jeśli nie posiadacie hostingu i domeny, powiedzcie nam – zajmiemy się tym za Was. Jeśli chcecie mieć dodatkowe funkcjonalności na swojej stronie, wymieńcie je.

Od kiedy na kiedy?

Podajcie od kiedy współpraca ma się rozpocząć i do kiedy jest termin. Czy planujecie korzystać z bramki płatniczej? Czy posiadacie regulamin sklepu?

Dopasuje wizję i ofertę pod Ciebie!

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, będziemy starać się jak najlepiej dostosować naszą ofertę do Waszych wymagań. Jesteśmy gotowi współpracować i pomóc Wam w realizacji Waszych marzeń.

Jak wygląda 

Nasza współpraca

Wykonujemy plan zgodnie z Twoim założnym celem!

Brief

Przesłanie podstawowych informacji o stronie za pomocą formularza.

Umowa

Jeśli Cię to interesuje, możemy podpisać umową odnośnie naszej współpracy.

Plan

Opracowanie planu na podstawie wykonanego briefu!

Wykonanie

Wykonie projektu, testy oraz oddanie gotowego projektu.